Bizi arayan bir çok kişi ve kurum, web tasarım fiyatları hakkında bilgi almak istiyor ve bunu dile getiriyorlar. Alınan bir hizmet olduğunundan, maalesef bir liste fiyatı olmuyor. Aynı işi gören sitelerde bile, kullanılan malzeme, marka değeri ve benzer sebeplerden ötürü fiyat farkları varken, hizmet için bu farkların olması ve liste fiyatının olmaması oldukça normal.

Web Tasarım Fiyatları
Web Tasarım Fiyatları

 

Bu isteklerle oldukça sık karşılaştığımızdan bir web sitesi tasarım işinin fiyatını alabilmek için öncelikle neler gerektiğini sizlere hatırlatmak isterim.

1. Site haritasını hazırlayın.
2. Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz siteleri bize iletin.
3. Ürün adetlerini, hizmetlerinizin sayısını çıkartın. Böylelikle kaç sayfalık bir tasarıma ihtiyacınız olduğunu az çok hazırlamıl olun.
4. Bir veritabanı uygulamasına ihtiyacınız var mı? Ürün arama, filtreleme, listeleme, gibi özellikler sitenizde olacak mı? Bunları belirleyin.
5. Siteyi siz güncellemek istiyorsanız, iyi bir içerik yönetim yazılımına ihtiyacınız olacaktır. Bunun için araştırma yapabilirsiniz.
6. Arama motoru için uyumlu bir tasarım ve kodlama istediğinizi dile getirin.

Bu ve bunun gibi bir çok noktada bilinçli ve bilgili olmalısınız. Ancak bu yetmez, aynı zamanda hazırlıklı da olmalısınız. Bu hazırlığı yapmadan bir fiyat almaya çalışmak, hem sizi acemi ve ciddiyetsiz bir duruma düşürür, hem de doğru bir proje fiyatı almanıza engel olur.

Peki tüm bu noktaları belirlediğimiz halde neden birbirinden çok farklı fiyatlar alıyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI KAYIT FORMU!
 


    Satış temsilcimiz sizi kısa süre içersinde arayacaktır.
    close-link
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?