Profesyonel web sitenizi kısa sürede kuralım 10 yıl sonra da en güncel yazılım teknikleri ile yayında olsun.

Web Sitenizi Özgün İçerik Teknikleriyle Kuralım, Destek Ekibimiz İle, Sisteminizi Güncelleyerek Uzun Yıllar Kullanmanızı Sağlayalım.

Profesyonelce hazırlanmış web sayfanız aylık rutin aralıklarla son yazılım tekniklerine otomatik güncellenir. 10 yıl sonra da hizmet vermeye devam eder.

Gün içinde devamlı bilgisayar başında olan ekip arkadaşlarımız size her ihtiyacınızda yardımcı olsun, problem yaşadığınız anda desteğimiz hiç şaşmasın.

Sektörel bazlı geliştirdiğimiz özel yazılım çözümleri ile ziyaretçilerinize ilgi düzeyi yüksek sayfa deneyimleri oluşturalım. Müşterileriniz size web siteniz üzerinden ulaşsın.

E-Ticaret Paketleri

DEMO TALEBİ [go_pricing id=”basic15_5fc4af6729db4″]
DEMO TALEBİ [go_pricing id=”basic15_5fc4afb289b7b”]
DEMO TALEBİ [go_pricing id=”basic15_5fc4afe7cd60f”]
DEMO TALEBİ [go_pricing id=”basic15_5fc4b02535226″]
DEMO TALEBİ [go_pricing id=”basic15_5fc4b06e876db”]

E-Ticaret Alanındaki Referanslarımız

Ayrıntlı Bilgi İçin Sizi Hemen Arayalım

  Hizmet Paketi
  $99.99

  Hizmet sektörü için geliştirdiğimiz web tasarım paketi

  AYRINTILI BİLGİ
  Limitsiz Paket
  $99.99

  Üretim yapan firmaların ürünlerini ekleyebileceği profesyonel ürün sayfaları ve kurumsal kimliğine uygun hizmet sayfaları çözümleri için limitsiz web tasarım paketimizi öneriyoruz.

  AYRINTILI BİLGİ
  ÖZEL TASARIM PAKETİ
  $99.99

  Firmanız için tasarlanmış özel web tasarım çözümleri

  AYRINTILI BİLGİ

  İnsanoğlu var olduğu günden itibaren bazı temel gereksinimlere ihtiyaç duyulmuştur. Bu ihtiyaçlar tarihe ve zamana göre farklılık göstermekle beraber ihtiyaçların nitelik ve nicelikleri de değişmiştir. İnternet’in hayatımıza girmeden önceki dönemlerde mal ve hizmet üreten kişi veya firmalar müşteri ve hedef kitlelerine klasik yöntemlerle yani müşterilerin direkt firma veya işyerlerini ziyaret etmesi ile bu hizmetleri sunabilmekteydiler. Bu şekilde sınırlı sayıda ve daha dar çevresi mal ve hizmetlerini sunabilmekteydiler. İnternet sosyal medya ve kurumsal web siteleri sayesinde insanların ve firmaların davranışları da değişiklik göstermektedir. Yeni teknolojik dönemde ise mal ve hizmetlerin hedef kitleye ulaştırılması internet siteleri üzerinden sağlanabilmektedir. E-ticaret siteleri sayesinde bu hizmetin sunulması ciddi oranda internet üzerinden sağlanabilmektedir.

  E-ticaret Avantajları

  İnsanların ihtiyaç duyduğu mal ve hizmete ulaşırken sınırlı sayıda firma veya satıcıya ulaşabilmekteydi. Dolayısıyla ürün çeşitliliği fiyat karşılaştırması ve daha birçok nokta satıcıyı karşılaştırma imkânı bulunmuyordu. İnternet sitelerinde kısa sürede çok farklı sayıda ürünü inceleme imkânı sunduğu için doğru ürünü uygun fiyata alabilmektedirler. İnternet üzerinden alınan ürünlerde kargo firmaları sayesinde yerinizden kalkmadan ödemelerini yapabilir kapı teslimi ürünlerinizi alabilirsiniz. Firma olarak tasarlayıp hizmetinize sunduğumuz e-ticaret siteleri sayesinde hedef kitlenize ciddi oranda artırabilir ve kârlılığınız çok daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. E-ticaret sitesi sayesinde kira gideri sigorta veya personel giderleri gibi ciddi gider kalemlerini minimum seviyeye indirebilir ve daha uzak mesafelerdeki insanlara ulaşabildiğiniz için satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca e ticaret siteleri sayesinde hedef kitlenize kendinizi daha iyi ifade edebilir mal ve hizmetlerinizi doğru tanıtabilirsiniz. Hedef kitleniz ile aranızda bütün engelleri kaldırarak doğrudan iletişime geçmeniz sizlere avantaj sağlayacaktır.

  E-ticaret Sitesi Kimler Kurabilir Ve Nasıl Olmalıdır

  Ülkemizde yaklaşık olarak 27 milyon kişinin aktif bir şekilde internette kullanıyor olması e ticaret sitesi kurmayı zorunlu hale getirmektedir. Bunun için kurumsallaşmış ve şirket kurmuş olmanız gerekmektedir. Tasarlayıp yayına alacağınız e-ticaret sitesinin müşterilerin ürünlere ulaşımı web site tasarımı gibi faktörler doğru tasarlandığını da müşteri ziyaretlerini arttıracaktır. Ürün çeşitlerinin fazla olması kredi kartı ile taksit seçenekleri ücretsiz kargo ve teslimat gibi seçenekler düşünülerek oluşturulan e ticaret siteleri başarı elde edebilirler. Sizler için bütün ayrıntıları düşünülerek ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak e-ticaret sitesi hazırlamaktayız. Satış numarası teknik destek gibi konularda yanınızda olduğundan dolayı ticaretiniz kesintiye uğramayacaktır.