Şeffaf reklam hizmeti ile sizde kazanın

Orjinal Google reklam paneli üzerinden sağladığımız Ads hizmetinde ürün veya hizmetleriniz için şeffaf reklamcılık anlayışı ile satış yapabileceğiniz bir düzen oluşturalım.

Çalışma Detayları

Panel Kurulum

Rakipler API panel üzerinden hizmet sağlarken, arada havada kalmış, sistem tarafından üstü kapatılan bir sürü boşluklar oluşmaktadır. Örneğin: 1 TL olan tıklama maliyeti sizin panelinize 2 TL olarak gözükebilmektedir. Öncelikle bu sisteme karşıyız ve müşterilerimize orjinal Google paneli üzerinden hizmet sağlıyoruz.

Teklif Al

Yönetim Hizmeti

Öncelikle firmanızı tanımak adına web sayfanızı detaylıca inceliyoruz, ürün veya hizmetlerinizi, rakiplerinizi ve mevcut reklamda olan firmaları yakından takip ediyor. Kaliteli reklam metinleri, tıklanma potansiyeli yüksek anahtar kelimeleri çıkartıyoruz. Negatif anahtar kelimelerimi ayarlayarak reklam hizmetlerine sağlam bir başlangıç yapıyoruz.

Teklif Al

Şeffaf Ücretlendirme

Müşterilerimize bir aylık reklam maliyetlerini önceden çıkartıp, kampanyalarımıza sizin onay verdiğiniz maliyet rakamları üzerinden başlıyoruz. Google’a ödenmesi gereken ücreti sizin yatırabilmeniz için hesap ayarlarını hazıryoruz. Reklam maliyeti üzerinden %25 hizmet bedeli ile çalışıyor karşılıklı güven içerisinde destek sağlıyoruz.

Teklif Al