Web Siteniz Frizma’da Emin Ellerde

Firmanızın dijital kimliği sorunlarla karşılaşıyor, ziyaretçiler yavaş çalışan sitenizden, kırık linklerden ve ardından gelen belirli sebeplerden ötürü web sayfanızı kısa sürede terk ediyorsa, hiç düşünmeden bize gelin..

Neler Yapıyoruz

Hemen Taşıyalım

Problem yaşadığınız eski web tasarım firmanız ile iletişime geçelim. Yazılım dosyalarınızı ve veritabanı gibi bilgileri edindikten sonra kendi sunucularımıza taşıma işlemlerini başlatalım. Size tek bir fatura ile takibi zor olan teknik konuların tümüyle biz ilgilenelim ve web sayfanızı yeni sunucularınızda yayına alalım.

Teklif Al

Kurulum & Düzenleme

Web sayfanızın yazılım kodlarında virüs içerikli dosyaların olup olmadığını tarayalım, yazılım bakımlarını, güncellemelerini yapalım. Veri tabanında oluşmuş hatalı satırları ayıklayarak problemsiz bir şekilde kurulum ve düzenleme adımlarını tamamlayalım. Müşterileriniz web sayfanıza girdiğinde hızlı ve sorunsuzca aradıkları bilgiye ulaşsın sizinle iletişime geçsinler.

Teklif Al

Teknik Destek Sağlayalım

Her müşterimiz için uyguladığımız standart destek hizmetlerimizden yararlandıralım. Web sayfanız içerisinde yeni istek, güncelleme gibi işlemleri kısa süre içerisinde tamamlayıp size dönüş yapalım. Rutin virüs, güncelleme ve teknik bakımlarını sağlayalım.

Teklif Al