Farklı programları ortak bir platformda birleştirip işinizi kolaylaştıralım

Stoklarınızı tek platformdan takip edin, tüm pazar yerlerine otomatik ürün yükleyin veya gelen siparişlerin faturasını tek bir program üzerinden kesip e-fatura olarak müşterinize gönderin.

Tüm Entegrasyon Çözümlerimiz

Pazar yeri Entegrasyonu

Ürünlerinin satışını birden fazla platform üzerinden yapmak isteyen işletmelerin en sık karşılaştığı sorunlardan bir tanesi sistemler arası entegrasyonu sağlamaktır. Sunduğumuz akıllı bir çözüm ile tüm pazar yerlerini tek bir kanal üzerinden yönetilebilir, yaptığınız satışların stoklarını otomatik tüm pazar yerleri ve e-ticaret sitenizden senkonize bir şekilde eksiltebiliriz.

Teklif Al

Muhasebe Entegrasyonu

Kullandığınız muhasebe programından sağlayacağımız API veya XML çıktıları ile web sayfanızda ki ürün ve ürün stoklarını otomatik olarak güncelleyebilir, gelen siparişleri muhasebe programınız üzerinden görüntüler istediğiniz zaman kolayca faturasını kesebilirsiniz. Bu destek için bizi muhasebe programı konusunda destek aldığınız firma ile görüştürmeniz yeterli olacaktır.

Teklif Al

E-Fatura Entegrasyonu

E-Fatura konusunda birden farklı hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Seçtiğiniz E-Ticaret paketi içerisinde sağladığımız ücretsiz e-fatura entegrasyonları dışında sizinde özel olarak kullandığınız e-fatura sisteminiz varsa kuracağımız bir yazılım ile gelen siparişlerinizin otomatik fatura kesme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Teklif Al

Sms Sistemi Entegrasyonu

Sipariş veren müşterilerinize otomatik sms bildirimi ile siparişleri hakkında bilgi verebilir siparişleri teslim edildiğinde ise siparişinin tamamlandığına dahil başlıklı sms gönderebilirsiniz. Bu sistem NetGSM ile entegreli çalışmaktadır. Özel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Sanal pos Entegrasyonu

Iyzico, Paytr gibi bilinen sanal pos firmaları dışında bankalarla bire bir sanal pos entegrasyonu kurmak isteyen müşterilerimize özel güvenilir kredi kartı alışveriş sistemi kurabilir, projeniz kapsamında sizin için özel entegrasyon çözümleri sunabiliriz.

Teklif Al

Kargo Sistemi Entegrasyonu

Oluşturacağımız kargo sistemi entegrasyonu ile E-Ticaret sitenize gelen siparişlerin müşteri bilgileri kargo firmanıza gönderilsin, gelen kare kod ile kolayca ürünlerinizi kargolayabilir. Müşteri bilgileri fatura ve diğer tüm bilgiler kare kod taraması ile kargo firmaları sistemleri ile senkonize çalışsın.

Teklif Al