İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Beylikdüzü kalabalık nüfusu ve çeşitli güzellikleri ile dikkatleri çekiyor. Burada bulunan ve halka kaliteli hizmetler sunan Beylikdüzü web tasarım firması hazırlayıp sunduğu başarılı web tasarım hizmetleri ile büyük firmaların ve insanların ilgisini çekiyor. Kaliteli ve verimli hizmet almak isteyenlerin öncelikli durağı burasıdır. Firma kendini tasarım konularında ilerletmiş ve yaptığı başarılı çalışmalar ile kendini kanıtlatmıştır. Web tasarım hizmetlerinin sektörde büyümede önemi anlaşılmaya başlayınca herkes bu verimli çalışmalardan yararlanmak için web tasarım yapan firma arayışına düştüler. Fakat web tasarım için alanında uzman firmaları seçmek gerekir. Bu uzman firmalar arasında yer alan Beylikdüzü web tasarım gelen tüm müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaya özen gösteriyor.

 

Profesyonel Yardım

Firmamız sunduğu olanaklarla müşterilerinin memnuniyetini sağlıyor. Web tasarım firmaların ve kişilerin tanıtımlarını, hizmetlerini dijital ortama taşıyan çalışmalardır. Öncelikli olarak firmalar kendi ürünlerinin tanıtımını yapacak web sitesi hazırlatırlar. Hazırlanan web siteleri uzman ve profesyonel kişiler tarafından ziyaretçilerin ilgisini çekecek nitelikte hazırlanır. Kullanılan içerikler, renkler, grafikler, fontlar uyum içerisinde tamamlanır. Site geliştirilerek arama motorlarında ilk sıralara çıkması için anahtar kelimeler seçilir. Bu anahtar kelimeler özgün bir şekilde hazırlanmalıdır. Sitenin ziyaretçi sayısı artıkça site de arama motorlarında kendine yer edinmeye başlar. Firmamız tüm bu nedenlerden dolayı müşterilerine yardımcı olmak adına sürekli analizler ve araştırmalar yaparak en iyisini hazırlamaya çalışırlar.

Özel Web Tasarım Hizmetleri

Büyük firmalar kendi markalarına özel olarak hazırlanan web sitelerinden yararlanmaya çalışırlar. Bu sebeple de genellikle kurumsal web tasarım hizmetlerinden yararlanılır. Böylece ortaya özgün web tasarım siteleri çıkar. Bu durum arama motoru olan Google gibi yerlerde firmaların daha iyi puan toplamasına yardımcı olacaktır. Tanıtılmak istenen marka ve hizmetlerin tanınması sağlanacaktır. Özel hazırlatılan web sitelerine kullanıcılar arama motorlarından ulaşmaya çalışacakları gibi buraya sosyal medya üzerinden de ulaşabilirler. İçeriklerin ve anahtar kelimelerin özenli bir şekilde seçilmesi tanıtımı yapılan firmaların rakiplerine fark atmasına olanak tanıyacaktır. Sizlerde Beylikdüzü web tasarımdan yardımı almak isterseniz tüm bunları biz sizin yerinize yaparak yaptığımız hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Web Tasarım Çalışmalarımız

Beylikdüzü Web Tasarımı” te bir düşünce

 1. Oktay Büyükdere diyor ki:

  Yeni e-ticaret girişimi için Frizma’dan tasarım ve reklam konusunda destek aldım. E-ticaret konusunda deneyimsiz biri olarak sitenin amaca uygun olarak tasarlanması ve ürünlerimi hedef kitleme ulaştırma konusunda yardımcı oldular. Reklam kampanyaları ile sitemin trafiği her ay artıyor. Esnek ve disiplinli çalışma anlayışları için teşekkür ederim.

  • Frizma Dijital Medya Hizmetleri diyor ki:

   Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz. İnşallah dahada güzel sonuçlar alırsınız 🙂

 2. Cansu diyor ki:

  Merhabalar öncelikle işlerinizi sosyal mecralar üzerinden takip ediyorum. İşinizde özverili oldugunuz ve kaliteli isler yaptığınızı görüyorum. Coronavirüse karşı evde kal adlı çalışmanız da çok hoşuma gitti ayrıca. Web tasarım ile alakalı yaptığınız örnek çalışmalarınızı inceledim ve bir çalışma arkadaşınızla görüstüm ilgi ve alakasından cok memnun oldum güvenerek size bu işi teslim ettim sizler gibi isini severek yapan insanlarla tanıştığim icin cok sevindim. Güzel bir iş çıkaracağınıza eminim umarim birlikte daha çok çalışırız. Bu zamanlarda profesyonel bir görüş almak ve bu tarz çalışmalarda bulunmak bizlerinde is anlamında kazanmasında %100 destek olmuş oluyor. Çalışmalarınızın devamını dilerim.

  • Frizma Dijital Medya Hizmetleri diyor ki:

   Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz. Bu tür faaliyetlere destek vermek bizim görevimiz 🙂

 3. Nur diyor ki:

  Kurumsal web sitemizi yaptırmak üzere arayışta olduğumuz süreçte iletişime geçtiğimiz Frizma ekibinin enerjisine bayıldık ve onlarla işbirliği yapmaya karar verdik. Düşündüğümüzden çok daha hızlı bir şekilde siteyi bize eksiksiz teslim ettiler. Yapım aşamasında sürekli irtibat halindeydik ve otaya çok güzel bir site çıktı. Bu sonuçtan duyduğumuz memnuniyetle sosyal medya yönetimimizi de onlara teslim ettik ve artık dijitalde gözle görülür bir ilerleme kaydederek istediğimiz yerdeyiz. Herşey için teşekkürler.

 4. Tolga Karataş diyor ki:

  Kurumsal web sayfamızı birlikte değerlendirerek oluşturduk ve müşterilerimizden çok olumlu dönüşler aldık. Emeği geçen herkese teşekkürler ilerleyen zamanlarda Google Adwords içinde bir çalışma düşünüyoruz.

  • Frizma Dijital Medya Hizmetleri diyor ki:

   Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz sizinle çalışmak bizim için büyük bir zevkti 🙂

 5. Selin Yıldırım diyor ki:

  Web sayfamızı yaptırmak için uzun süredir arayış içerisindeydik. Tavsiyeler üzerine Frizma ile tanıştık. Aklımızda ki fikri en iyi şekilde web sayfamıza yansıttıklarını düşünüyorum. Bu süreç içerisinde sürekli iletişim halindeydik. Yaptıkları çalışmadan ve ekipten çok memnun kaldık. Tüm ekibinize teşekkür ederiz.

 6. Deniz Güven diyor ki:

  Aylar önce Frizma ekibiyle beraber bir projeye başladık. Tüm fikirlerimizi özenle dinleyip uyguladılar. Ortaya çıkan kurumsal web sayfamız tam istediğimiz gibi oldu. Her şey için teşekkürler Frizma…

 7. Kenan diyor ki:

  Yıllardır izolyasyon işiyle uğraşıyoruz. İşimizi dijital alanda ilerletmek için bir kaç firmayla görüştük ve teklifler arasında en beğendiğimiz Erhan beyin teklifi oldu. İşin bütün boyutlarını planlayıp detayları bize uzun uzun anlattı ve fikirlerimizi aldı. Site kurulumumu ve seo çalışmamız yapıldıktan sonra gelen aramalarda farkı hissettim ve sosyal medya için de danışmanlık hizmeti satın aldım. Bütçemize göre en verimli operasyonu uyguladık ve satışlarımıza ciddi oranda etki etti. Hala hem sosyal medya hesaplarımızın hem de sitemizin bilinirliğini arttırmada verdikleri emek inanılmaz. Bu yüzden tüm Frizma ekibine teşekkür etmek zorunda hissettim 🙂 Ofisteki çalışan arkadaşlara da çok teşekkürler sıcakkanlılıkları ve durmadan bizi memnun etmeye uğraştıkları için. Bundan sonra da Beylikdüzü’ndeki her türlü fotoğraf, video tanıtım, reklam ve benzeri dijital ihtiyaçlarım için sizi tercih edeceğiz. Kalite ve yardımseverliğinizin hiç eksilmemesi dileğiyle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI KAYIT FORMU!
 


  Satış temsilcimiz sizi kısa süre içersinde arayacaktır.
  close-link
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?